Strona: Konkurs Wschodzący Innowatorzy / Katedra Energoelektroniki i Elektroenergetyki - Politechnika Rzeszowska

Konkurs Wschodzący Innowatorzy

2023-06-16
, red.  Piotr Pawłowski
Gala wręczenia nagród „Konkursu Wschodzący Innowatorzy”. Od lewej: Piotr Pawłowski, Arkadiusz Krzywonos, Mikołaj Wilk, Adam Korbecki

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 czerwca br. rozstrzygnięto konkurs uczniowskich projektów badawczych "Wschodzący Innowatorzy” 2022/2023 zorganizowanym w ramach ”Politechnicznej sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”. Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie z klasy 4AS technik elektronik - wywalczyli II lokatę,  wykonując pracę konkursową pt. "Samowystarczalna instalacja elektryczna w budynku jednorodzinnym w ujęciu całorocznym". Opiekunem zespołu był Pan Piotr Pawłowski, a konsultantem naukowym Pan dr inż. Dariusz Sobczyński, kierownik Katedry Energoelektroniki i Elektroenergetyki Politechniki Rzeszowskiej.