Strona: Zajęcia laboratoryjne dla klas technikum z Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie / Katedra Energoelektroniki i Elektroenergetyki - Politechnika Rzeszowska

2023-11-28
, red.  Piotr Pawłowski

28 listopada 2023r. uczniowie klasy 5AS (technik elektronik ) z Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie odwiedzili laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii działające przy Katedrze Energoelektroniki i Elektroenergetyki PRz. Uczniowie mieli okazję poznać sposoby przetwarzania energii w modułach fotowoltaicznych, turbinie wiatrowej  oraz  pompie ciepła. Ćwiczenia wykonane były pod nadzorem Pana dr inż. Dariusza Sobczyńskiego. Opiekunem grupy uczniów był Piotr Pawłowski.