Za nami niezwykle interesujący wyjazd! Nasi studenci mieli świetną okazję odwiedzić oddział PGE Energetyka Kolejowa w Strażowie oraz zobaczyć z bliska, jak w rzeczywistości funkcjonuje podstacja trakcyjna.
Była to doskonała okazja, aby wyjść z sali wykładowej i połączyć akademicką teorię z inżynierską praktyką. Studenci mieli okazję poznać i zrozumieć zasady działania i zasilania polskiej infrastruktury kolejowej oraz porozmawiać z ekspertami z branży do których należą również nasi absolwenci.
Dziękujemy PGE Energetyka Kolejowa za gościnność, poświęcony czas i potężną dawkę fachowej wiedzy. Studenci złapali "pociąg" do dalszej nauki!



