Strona: Wycieczka studentów do PGE Energetyka Kolejowa / Katedra Energoelektroniki i Elektroenergetyki - Politechnika Rzeszowska

Wycieczka studentów do PGE Energetyka Kolejowa

2026-06-24
, red.  Marek Nowak

Za nami niezwykle interesujący wyjazd! Nasi studenci mieli świetną okazję odwiedzić oddział PGE Energetyka Kolejowa w Strażowie oraz zobaczyć z bliska, jak w rzeczywistości funkcjonuje podstacja trakcyjna

Była to doskonała okazja, aby wyjść z sali wykładowej i połączyć akademicką teorię z inżynierską praktyką. Studenci mieli okazję poznać i zrozumieć zasady działania i zasilania polskiej infrastruktury kolejowej oraz porozmawiać z ekspertami z branży do których należą również nasi absolwenci.

Dziękujemy PGE Energetyka Kolejowa za gościnność, poświęcony czas i potężną dawkę fachowej wiedzy. Studenci złapali "pociąg" do dalszej nauki!

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.